INFORMACIJA APIE NAUDOJAMUS SLAPUKUS
UAB „Pasaulio Optika“ („Bendrovė“) elektroninėje parduotuvėje naudoja slapukus (angl. cookies) tam, kad būtų galima atskirti vienus elektroninės parduotuvės naudotojus („Asmenys“) nuo kitų. Tokiu būdu Bendrovė gali užtikrinti malonesnę patirtį Asmenims, naršantiems elektroninėje parduotuvėje bei tobulinti pačią elektroninę parduotuvę.
Slapukai tai mažos apimties tekstiniai failai, kurie su Asmens sutikimu, saugomi Asmens naršyklėje ar įrenginyje.
Bendrovės veikloje naudojami „analitiniai“ slapukai. Jie leidžia Bendrovei atpažinti ir suskaičiuoti lankytojus, leidžia matyti, lankytojų veiksmus elektroninėje parduotuvėje. Slapukų pagalba Bendrovė gali patobulinti elektroninę parduotuvę, pavyzdžiui, užtikrinti, kad lankytojui būtų lengviau įkelti užsakomas prekes į elektroninį krepšelį. Daugiau informacijos apie konkrečius slapukus ir tikslus, kuriais jie yra naudojami, rasite žemiau pateikiamoje lentelėje:

Slapukas Slapuko tipas Galiojimo laikas Naudojimo paskirtis Ar slapukas būtinas?
_spc_session Sesijinis Kol įjungta interneto naršyklė Šis slapukas naudojamas siekiant atpažinti Asmenį. Taip
newsletter_subscribed Nuolatinis 1 metai Šis slapukas pažymi, kad Asmuo užsiprenumeravo naujienlaiškį. Taip
ut Nuolatinis 1 metai Slapukas naudojamas atpažinti Asmenį nepriklausomai nuo to, ar jis turi vartotojo paskyrą, naudojasi skirtingomis naršyklėmis ar pan. Slapukai naudojami siekiant pagerinti Asmens patirtį apsiperkant el. parduotuvėje. Taip
_utma Nuolatinis 1 metai Šie slapukai naudojami statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Slapukai naudojami siekiant pagerinti Asmens patirtį el. parduotuvėje. Ne
_utmb
_utmc
_utmz

Atkreiptinas dėmesys, kad Bendrovės reklamos partneriai taip pat gali naudoti savo slapukus, kurių Bendrovė kontroliuoti neturi galimybių.
Asmuo gali ištrinti arba blokuoti slapukus, pasirinkęs atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, leidžiančius atsisakyti visų ar dalies slapukų. Atkreiptinas dėmesys, kad naudojantis tokiais naršyklės nustatymais, kurie blokuoja slapukus (įskaitant būtinus slapukus), Asmeniui gali iškilti problemų naudojantis visomis ar dalimi elektroninės parduotuvės funkcijų.