KUO YPATINGI ŠIE KONTAKTINIAI LĘŠIAI?

Pakartotinio naudojimo kontaktiniai lęšiai – tai dažnesnio planinio keitimo kontaktiniai lęšiai, kurie gali būti nešiojami prailgintu režimu (dvi savaites / mėnesį) ir priklausomai nuo akių priežiūros specialisto rekomendacijų šie kontaktiniai lęšiai gali būti nešiojami tik dieną ar ir dieną ir naktį.

Šių kontaktinių lęšių rūšį dažniausiai renkasi tie, kurie dažnai nešioja kontaktinius lęšius. 

AR REIKALINGA PRIEŽIŪRA?

Dėl ilgesnės nešiojimo trukmės šiuos kontaktinius lęšius būtina tinkamai valyti ir prižiūrėti. Keli patarimai, kurie padės sumažinti infekcijų tikimybę ir ilgiau mėgautis komfortišku matymu?

  • Nešiok kontaktinius lęšius tokį laikotarpį, kokį numato kontaktinių lęšių gamintojas arba rekomendavo akių priežiūros specialistas;
  • kiekvieną dieną nešiojamų kontaktinių lęšių porą valyk ne tik naudojant specialius tirpalus, tačiau ir nepamiršk jų valyti mechaniškai. O didesniam komfortui užtikrinti išbandyk drėkinamuosius lašus.
  • venk miegoti su kontaktiniais lęšiais;
  • visuomet turėk bent kelias vienadienių kontaktinių lęšių poras vandens pramogoms ar kelionėms.

„LESIAI.LT“ REKOMENDUOJA:

ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® Plus

 

Tai pakartotino naudojimo kontaktiniai lęšiai, skirti tiems, kurie būdami nepalankioje aplinkoje gali jausti akių sausumą. Daugiau»

 ACUVUE® OASYS® with transitions

Tai pakartotino naudojimo kontaktiniai lęšiai, reaguojantys į šviesos intensyvumą ir blokuojantys ekranų skleidžiamą mėlynąją šviesą. Daugiau»