Su šia preke dažniausiai perkamos kitos prekės:
Perkant šią prekę akcijų nerasta
 

Mokėkite Grynais
kai gausite prekes

 

30 dienų pinigų
grąžinimo garantija

 

NEMOKAMAS
PRISTATYMAS

Užsakymai ir pagalba telefonu

+370 699 87328

Darbo dienomis: 8:00 - 17:00 val.

Prekių grąžinimas

Jeigu gauta prekė netenkina Jūsų lūkesčių, galite susisiekti su mumis ir sutarti dėl prekių grąžinimo per nurodytą laikotarpį. Grąžinsime pinigus arba pakeisime Jums netikusią prekę kita.

Grąžinama prekė turi atitikti šiuos rekalavimus:

  • prekė yra nenaudota;
  • prekės pakuotė nepažeista;
  • prekė nesugadinta ir jos prekinė išvaizda likusi nepakitusi (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.).

Prekes grąžinkite šiuo adresu:

UAB "Pasaulio optika"

A. Goštauto g. 2/15, Vilnius  arba K. Baršausko g. 66A, Kaunas                                         
Optika "Lęšiai.lt"

Grąžindami siuntą, įsitikinkite, kad pasirinkote patikimą siuntų tarnybą. Prieš siųsdami pasidomėkite, kurios siuntų tarnybos pigiausiai pristato siuntinius, bei yra patikimos.

Jei prekes grąžinate, dėl to, kad gavote ne savo užsakytą prekę, prekė buvo pažeista pristatymo metu ar prekė yra brokuota, tuo atveju mes grąžinsime patirtas siuntimo išlaidas. Jums tereikės atsiųsti mums sąskaitos kopiją arba nuskanuotą variantą. Jei nepavyktų to padaryti, susisiekite su mumis, mes atsiimsime siuntą patys!

Kaip grąžinti prekes

Tinkamai supakuokite prekes, užpildykite prekių grąžinimo formą ir pridėkite ją prie siuntinio. Įsitikinkite, kad siuntinys yra tinkamai antspauduotas ir siuntimo išlaidos nebus per didelės.

Grąžinimo forma

Pinigų grąžinimas / prekės pakeitimas

  • Grąžinama visa prekės vertės suma;
  • Pakeitimas į kitą prekę;
  • Gaukite pinigus į sąskaitą kitam apsipirkimui mūsų internetinėje parduotuvėje.

Prašome pažymėti pasirinktą variantą grąžinimo formoje. Galite iš anksto rezervuoti prekes į kurias norėsite keisti Jums netikusias, susisiekę su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi.

Padengsime visas patirtas grąžinimo išlaidas, jeigu prekę teko grąžinti dėl mūsų kaltės (gavote sugadintą prekę, prekė buvo brokuota arba mes atsiuntėme netinkamą prekę, pavyzdžiui sumaišytas spalvas).

Tuoj pat pakeisime prekę kita arba grąžinsime pinigus, jei užsakymas buvo nesėkmingai įvykdytas dėl mūsų kaltės.

Tuo atveju, jei prekė buvo netinkama dėl gamintojo kaltės, grąžintą prekę siųsime tiesiai gamintojams ir tik gavus atsakymą iš gamintojo, informuosime Jus ar gamintojas sutinka, kad prekė brokuota. Tada leisime pasirinkti tarp prekės pakeitimo ar pinigų pervedimo į Jūsų sąskaitą, sekančiam apsipirkimui mūsų internetinėje parduotuvėje.

Susisiekime

+370 699 87328

Darbo dienomis: 8:00 - 17:00 val.

NEPRAŽIOPSOK KARŠČIAUSIŲ PASIŪLYMŲ!

MOKĖJIMO BŪDAI

PRISTATYMO BŪDAI

SAUGUS APSIPIRKIMAS

Mūsų siekis - užtikrinti Jūsų saugų apsipirkimą mūsų internetinėje parduotuvėje. Tą užtikrina vienas žymiausių pasaulyje saugaus ryšio SSL sertifikatas, kurį suteikė tarptautinis elektroninio parašo sertifikavimo centras Comodo.

Draugaukime Facebook!

 

 

Lęšiai.lt | Kontaktiniai lęšiai internetu